Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

So Otomotiv Ticaret A.Ş.   2021 yılında , İnşaat ve elektrik sektöründe çeyrek asırdan fazla hizmet veren S.D.E. Yıldız İnşaat San.Tic. A.Ş.’nin otomotiv sektöründeki markası olarak  kurulmuş olup , operasyonel araç kiralama sektöründe alanında uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti esaslı olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir. So Otomotiv A.Ş. kurucu ortakları A. Emirhan YILDIZ ve Duhan YILDIZ’dır.

So Otomotiv Ticaret A.Ş. güçlü finansal yapısı ile Operasyonel araç kiralama alanında  aylık ve yıllık kiralama planlarıyla müşterilerinin Çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Merkezi İstanbul Anadolu yakasında olan SO Otomotiv A.Ş. bulunduğu çağa ve teknoloji çağının gereksinimlerini yerine getirerek Mutlu Çalışan, Memnun Müşteri ilkesini benimsemiş, ticari ortaklarına kaliteli ve pratik hizmet sunmayı  ilke edinmiştir.

So Otomotiv A.Ş. için güven bağı ve memnuniyet  göstereceği en büyük referansları olmakla birlikte, müşterilerine taahhüt etmiş olduğu hizmetleri harfiyen yerine getirerek beğeni toplamış ayrıca müşterileri, çalışanları, tedarikçileri ve iş birliği içinde olduğu firmalar ile arasında güven bağı kurmayı sağlamıştır.

Çevreye her daim saygı ve duyarlılık gösteren So Otomotiv A.Ş. , ekolojik düzene  fayda sağlayabilmek adına bir çok önlem almakta, aynı zamanda birden fazla proje hayata geçirmektedir. Uzman görüşleri ve yapılan denetimlerle  araçlarını trafiğe en uygun şekilde çıkmalarını sağlamaktadır.

Konforlu, çağdaş ve güvenilir hizmet sunarken, müşterilerinin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen So Otomotiv A.Ş. iş birliğinde olduğu firmalar, çalışanları , müşterileri ve iş ortaklarıyla prensiplerinden ödün vermeden, her zaman daha iyiyi hedefleyerek çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerlemeye ve sizlerin beğenilerini toplamaya devam edecektir.

    Whatsapp
    Murat Çakıroğlu
    Murat Çakıroğlu
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?