Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Araçlarla ilgili tüm işlemler ve problemler bizim tarafımızdan takip edilir. Böylece firmalar ve kullanıcılar bizimle çalışmaktan maksimum fayda sağlarlar. 

Araçlarınızın tüm bakım onarımları, hasar yönetimi, lastik tedariki, yol yardımı, ikame aracı hizmeti ile vergi ve sigorta takibi işlemlerini takip ederek bu hizmetleri sizin yerinize koordine ederiz. 

Araçları, bakım zamanları geldiğinde ofisinizden alarak bakım ve onarım işlemlerini yetkili servislerde en iyi şekilde yaptırarak tekrar aynı gün ofisinize teslim ederiz. Servis süresinin uzaması halinde tarafınıza ikame araç veririz. 

Aracınızda hasar meydana gelmesi durumunda, sigorta şirketi, servis, yol yardım veya çekici hizmetlerimiz için gerekli tüm işlemleri organize ederek aracınızı olduğu yerden alırız. Bu sayede siz, işlerinize devam eder herhangi bir zaman kaybı yaşamazsınız. 

Araçlarınızın lastik değişimlerini biz yaparız. Kış lastiği talep etmeniz halinde; lastiğin teminini sağlar, size en yakın yerde değişimini organize ederiz.

Araç sürücüleri, araçla ilgili tüm sorun veya istekleri için bizimle 7/24 irtibata geçebilir.

İsteğiniz doğrultusunda, araçların ekstra aksesuarlarının satın alımı, siparişi ve teslimatıyla ilgileniriz. 

Araç muayene işlemlerini organize eder, aracınızı adresinizden teslim alır muayenesini yaptırıp tekrar adresinize teslim ederiz. 

Trafik cezalarının ödenmesiyle ilgilenir, gerekli takibi sizin yerinize sağlarız. 

Kiralamak istediğiniz fakat daha önce kullanmadığınız bir araç için test sürüşü organizasyonu yaparız.

Whatsapp
Murat Çakıroğlu
Murat Çakıroğlu
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?